Regulamin

Regulamin zakupów
Sklep internetowy  www.babycolibra.pl prowadzony jest przez PPUH Baby Colibra Beata Kornatowska wpisany pod numerem 2618 do ewidencji działalności gospodarczej wydanej przez Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Farbiarskiej 65. Firma posiada NIP: 773-001-36-16, Regon: 590099850.
 
 1. Sklep internetowy www.babycolibra.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pomocą sieci internet.
 2. Wszystkie towary sprzedawane w sklepie mają cenę brutto – zawierają podatek VAT.
 3. Sprzedawane towary są nowe, nieużywane i wolne od wad fabrycznych i prawnych.
 4. Cena podana  przy towarze staje się wiążącą w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
 5. Na każdy zamówiony towar w sklepie zostanie wystawiony paragon fiskalny lub faktura VAT.
 6. W zamówieniu Klient określa:
       - rodzaj i ilość zamawianego towaru
       - sposób płatności
       - adres dostawy a w przypadku wystawienia faktury VAT
         adres  na jaki faktura ma być wystawiona
       - sposób dostawy
 1. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma email-a z prośbą o jego potwierdzenie. W przypadku braku potwierdzenia zamówienia przez Klienta w ciągu 48 godzin zamówienie zostanie anulowane.
 2. Po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta sklep rozpocznie jego realizację. W razie jakichkolwiek trudności w realizacji Klient zostanie niezwłocznie poinformowany emailem bądź telefonicznie.
 3. Do momentu wysłania zamówienia Klient ma prawo do wycofania częściowego lub całego zamówienia.
 4. Złożone i potwierdzone zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych.
 5. Sklep zastrzega prawo do weryfikacji zamówienia, rezygnacji z jego wykonania po wcześniejszym powiadomieniu o tym fakcie Klienta.
 6. Przesyłki z zamówionym towarem dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj następnego dnia roboczego. Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie w siedzibie firmy w Tomaszowie Mazowieckim ul. Farbiarska 65 BEZ OPŁATY TRANSPORTOWEJ od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00
 7. Towary zamówione w sklepie mogą być wysłane poza terytorium Polski poprzez złożenie przelewu za pomocą operatora płatności elektronicznych.
 8. Kwota przesyłki za granicę Polski zostanie podana po złożeniu zamówienia i  jest zależna od kraju przeznaczenia.
 9. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie przesyłki spowodowane przez firmy kurierskie bądź przewozowe.
 10. Przy odbiorze przesyłki Klient lub osoba wskazana przez niego jest zobowiązana do sprawdzenia stanu przesyłki i w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń zgłosić reklamację pisemnie przed odbiorem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i kradzieże powstałe podczas transportu.
 11. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wówczas gdy nie będzie miał uszkodzeń, jakichkolwiek śladów używania i będzie posiadał nienaruszone metki, plomby oraz zabezpieczenia. Zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres PPUH Baby Colibra Beata Kornatowska 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Farbiarska 65 z dopiskiem Reklamacje i Zwroty w oryginalnym opakowaniu z kompletną zawartością oraz dołączyć dokument zakupu – paragon fiskalny lub fakturę VAT. Paragon fiskalny lub faktura Vat jest podstawą do zwrotu towaru.
 12. W przypadku wymiany towaru na inny rozmiar po wysłaniu na koszt własny do siedziby firmy PPUH Baby Colibra Beata Kornatowska 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Farbiarska 65 z dopiskiem WYMIANA NA INNY ROZMIAR klient będzie obciążony kwotą 25,00 zł za koszt wysyłki za pobraniem u kuriera firmy przewozowej DPD.
 13. Zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres PPUH Baby Colibra Beata Kornatowska 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Farbiarska 65 z dopiskiem Reklamacje i Zwroty w oryginalnym opakowaniu z kompletną zawartością oraz dołączyć dokument zakupu – paragon fiskalny lub fakturę VAT. Paragon fiskalny lub faktura vat jest podstawą do zwrotu towaru.
 14. Sklep gwarantuje zwrot kwoty za zwrócony towar w terminie 14 dni roboczych (od dnia otrzymania przesyłki od klienta) na wskazany przez Klienta numer konta bankowego.
 15. Reklamacje towaru przyjmowane będą w formie pisemnej i rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych.
 16. W przypadku wymiany towaru Klient wysyła towar na koszt własny po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem sklepu telefonicznie lub emailem.
 17. Dokładamy wszelkich starań aby Klient był zadowolony z dokonanych zakupów, wszelkie obowiązujące terminy staramy się skrócić do minimum.  Satysfakcja naszych Klientów jest miarą naszego dążenia do perfekcji i doskonałości w spełnianiu radości i przyjemności z użytkowania naszych produktów.
 18. Dane osobowe naszych Klientów są chronione na podstawie Ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Klient ma prawo do ich wglądu, edycji lub usunięcia w naszej bazie. Zawarte dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.
 19. Administratorem Państwa danych osobowych jest PPUH Baby Colibra Beata Kornatowska z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Farbiarskiej 65. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wystawienia faktury oraz celach księgowych. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wystawiania faktury. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 1 pkt f RODO oraz na mocy Ustawy z dnia 25.02.2016 r. o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego, w celu informacyjno - lokalizacyjnym.
 20. Zamieszczone zdjęcia, opisy, publikacje oraz wzory odzieży są naszego autorstwa. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakiejkolwiek formie wymaga zgody naszej firmy i stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie praw osób trzecich.
 21. Regulamin obowiązuje od dnia 15 lutego 2010 roku.
 22. Sklep www.babycolibra.pl ma prawo do zmiany regulaminu.